| FeelsLIKEmusique a întrebat:

Intr pentru baieti: exista baieti carora le plac fetele naturale? Care nu abordeaza direct? sau care nu se uita doar la sani si picioare si fund? laughing

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Da mie imi plac fetele naturale.

| dudutm a răspuns:

Da, si mie imi plac fetele naturale. Dar no daca esti baiat n-ai cum sa nu te uiti si la sani, picioare.etc

| Rexassj a răspuns:

Da eu is unu dintre ei

| ingerash_6577 a răspuns:

Da sunt

| stipasha a răspuns:

Aha in primul rind ma uit la nivelul ei de intelictual cred ca asta-i un factor important /dupa care sa aiba grija de dinsa de fapt fiecare e frumosa in felul sau/ si unele lucruri se inlocuiesk cu altele...