| aida123 a întrebat:

Deeci ma plictisesc de moartestraight face...am chef sa acult dulcegarii si povesti de dragoste,, cum va-ti inceput viata sexuala? a fost asa cum va asteptati voi? mai sunteti cu el / ea?

Răspuns Câştigător
| Izabelaisa a răspuns:

Poi eu eram acasa in camera mea si imi suna mobilu, cine crezi ca era? ''prietenul meu'' love struck! M-a sunat eram impreuna de 4 luni, imi zice''alo iubita in seara asta le poti zice si tu la parinti tai ca vi sa dormi la o prietena dea ta? vreau sa te duc intr-un loc frumos'' Cum eu stiam ca o data si o data trebuia sa facem eram amand2 majori si am zis ''woow da ok imd'' Am fost eu le-am zis la parintii mei ca merg sa dorm la o fata apoi am plecat cu el big grin!
Ma dus la el acasa era singur acasa, dar inainte de camera lui mi-a pus o esarfa la ochii si mi-a zis sa deschid eu usa m-a ajutat el big grin! Poi am deschis-o mi-a dat esarfa jos si wow I don't want to see am vazut o camera plina de lumanari cu toti trandafiri in jur pe jos am crezut ca sunt intr-o gradina de flori nu intr.o camera normala straight face! Superba apoi am intrat l-am pupat nu ma mai dezlipeam de el big grin! Si apoi m-a luat in brate m-a pus in pat si a inceput sa ma sarute s-a oprit o data brusc inainte sa inceapa sa imi dea hainutele josblushing si m-a intrebat''Esti sigura iubita? '' Si i-am zis fara regrete '' da sunt sigura''Pot spune ca tremuram din toate incheieturile era prima oara big grin! A fost o seara placuta iti pot spune a fost un vis care nu-l voi uita niciodata da inca suntem impreuna facem 3 ani de revelion big grin! Iti pot spune ca dragostea adevarata exista big grin!

2 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Naspa.
Am fost la curve,de fapt,am fost varat acolo, dar cu voia mea.
Nu am cum sa fiu cu ea, tipa in momentul asta ar putea sa imi fie mama.

| Eufourikul a răspuns:

A trecut mult timp de la prima mea experienta sexuala ceea ce a fost o experienta foarte placuta si nu nu mai sunt cu fata cu care mi-am inceput viata sexuala a trecut mult timp de cand nu mai suntem impreuna...alceva?