| sorin_8159 a întrebat:

Descrie o noapte perfecta cu iubitul tau!

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pur si simplu sa il tin in brate, pentru mine e perfect!

Nu totul se reduce la sex.

| RXN a răspuns:

@brunett3, hai nu, pe bune? Mi-ai citit gandurile, sa fiu a naibii, cum ai facut, cum ai facut?

| brunett3 a răspuns:

Anonimul ala e un prost... orice fata si ar dori un baiat care sa arate ca tine :X:X

| brunett3 a răspuns:

@barbyearefitsSe

Hai serios...nu ma inebuni tongue laughing

| brunett3 a răspuns:

@barbyearefitsSe

Cine a inceput sa vb despre ple? laughing
Relaxeaza-te papusa laughing!

| brunett3 a răspuns:

Wtv.oh go on

| Dunnamite a răspuns:

Cat-fight laughing

| cristinaiub a răspuns:

O noapte perfecta cu iubitul meu? as putea descrie o noapte perfecta cu amantul meubig grin poate pe viitor pui o astfel de intrebare ca sa raspund si euhappy

| Dya_2611 a răspuns:

Lumanarele aprinse in jurul unei mese dreptunghiulare si in jurul patului, totul sa fie roz si rosu, muzica linistitoare(Chris Brown-Glow in the dark), Sa mancam fructe de mare...

| legionarul a răspuns:

Ti-ai bagat un caine in chilotei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde`i intrebarea?
PS: in nici`un caz nu as vrea ca iubitul meu sa arate ca cel din avatarul tau.YUCK!

| barbyearefitsSe a răspuns:

@brunett3..."anonimul" nu e prost nu toate fetele vor pachete d muski sh o pl mare care sa le satisfak daca u ai astfel de fantezi nu-i krittik p altziii ca nu esti in masura tie ti'ar convine daca eu ti'as spune ca esti o "o usa fara intrare" sper ca ai inteleslaughingwinking

| barbyearefitsSe a răspuns:

@brunett3
fatooo daca u vrei o pl mare care sa te satisfak viseaza in continuare
da nu ne mai plictisi
cu fanteziile tale
intra p un chat sh spuneti fanteziilehee hee
baftalaughing

| barbyearefitsSe a răspuns:

Stai sa ma gandesc...
hmm
cred ca ulaughing)papusica