| alexandra205 a întrebat:

Cum ati descrie relatia perfecta?

17 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Inexistenta!

| neutrino a răspuns:

Nu se poate descrie ceea ce nu exista.

| Azµre a răspuns:

Relația perfectă o am:
-Sinceritate
-Încredere
-Înțelegere
-Respect
Toate la un loc duc la o armonie în relație și la o iubire fără limite.

| buburuza2007 a răspuns (pentru Azµre):

Adevarat,adevarat

| Afdsa a răspuns (pentru Azµre):

Glumesti?laughing Vrei sa zici ca in relatia asta "perfecta" a ta nu au existat certuri? In orice relatie exista suisuri si coborasuri big grin

| Azµre a răspuns (pentru Afdsa):

Nu, de ce să ne certăm? Au existat discuții gen s-a supărat că n-am dus gunoiul sau că n-am spălat după ce am mâncat thinking
Dar astea sunt nimicuri nu le poți numi certuri thinking un pupic și trece.

| Oana92 a răspuns:

Nu exista asa ceva si asta pentru ca nu exista oameni perfecti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El sa accepte tot ce spun si fac eu si sa ma asculte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu e perfect. Mai ales relatiile.

| gingergirl1 a răspuns:

Una bazata pe incredere, sinceritate, dragoste si respect iar restul vinde de la sinelove struck

| Different69 a răspuns:

Incredere, sinceritate si dragoste reciproca.

| buburuza2007 a răspuns:

La fel ca a mea, sinceritate, iubire(multa), respect
intelegere, incredere

| Azµre a răspuns (pentru buburuza2007):

:* să-l fac gelos pe gagic laughing

| buburuza2007 a răspuns (pentru Azµre):

laughing

| IREros a răspuns:

Relatia perfecta pentru mine este relatia in care nimeni nu incearca sa schimbe pe nimeni, orice defect al partenerului devine un atu si contriubuie la formarea lui ca persoana ideala, orice micuta cearta ne intareste si ne face sa ne iubim si mai mult, orice clipa petrecuta impreuna este mai frumoasa decat cea anterioara si nu mai plictisitoare cum deseori se intampla. O relatie perfecta este atunci cand te uiti in urma si ti se pare ca abia ati inceput, si vei sa dureaze toata viata asta si cealalata, sa dureze o eternitate, de fapt si de drept, o relatie perfecta este atunci cand si partenerul tau gandeste la fel, altfel e destul de suferinda, departe de a fi perfecta.

| plansulsirenelor a răspuns:

Relatia in care partenerii nu sunt doar iubiti, ci si cei mai buni prieteni. Relatia care are la baza increderea si iubirea.

| cozmy22 a răspuns:

Rai