| crooxel a întrebat:

Cum ai descrie ziua perfecta?

3 răspunsuri:
| BigV a răspuns:

O zi in care rutina de rahat nu exista! O vad ca pe o zi in care totul se intoarce la 180 * in favoarea mea din toate punctele de vedere! O vad ca pe o zi in care unii "amici" au ghinionul proportional cu norocul meu!

| SorriX a răspuns:

Simplu: o zi in care nu trebuie sa dau in nas cu cocalarii. happy

| bibsy a răspuns:

Payyyy ziua perfecta pentru mine inseamna : 1. O zi ca oricare, in care mergi la scoala dar profii si notele rele nu exista!
2. Un bilet de avion pentru o calatorie in toata Europa!
3. adevarul gol golut! lucrurile simple care-mi indulcesc viata de zi cu zi: catzelushu meu, yubi etc!