| Claudiu_Bogatu_1996 a întrebat:

Salut, cum ati descrie "viata perfecta"?

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Bani, tot ce imi doresc, sa nu am griji si bere.

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa pot face ceea ce simt, fara sa am grija zilei de maine. Sa traiesc aici, acum.

| Musique a răspuns:

În vise totul e așa cum vreau eu, deci în vise găsesc viața perfectă.

| Kristina_3133 a răspuns:

Sa traiesc asa cum vreau, dupa propriile reguli, sa fiu inconjurata de prieteni si familie, sa am tot ce imi doresc. big grin

| aumih16 a răspuns:

Viata perfecta nu prea exista nici nu a existat vreodata asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfectiunea nu exista. Nici nu mi-as dori o viata perfecta, ar fi plictisitoare.

| blueheart a răspuns:

Mi-ar placea sa-i am pe cei dragi sufletului meu mereu aproape de mine, sa iubesc si sa fiu iubita.

| lolium a răspuns:

Calatorii... peste tot in lume happy

| elyfel a răspuns:

Buna! Viata perfecta pentru mine ar fi:fara griji, fara responsabilitati, sa am tot ce-mi doresc si sa nu fac mai nimic, sa am prieteni si o familie iubitoarebig grin

| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai in primul rand sa fiu sanatoasa, sa am un serviciu bun{cel pe care mi-l doresc} o masina, o casa mare, si un sot fidel.

| FreakyChucky a răspuns:

Sa am de toate [un serviciu bun, o familie frumoasa, sanatate, masina {nu neaparat ultimul tip, dar sa fie buna} etc]

| KiduZQ a răspuns:

O viata in care pot face ce vreau, in care sa nu exista pitzipoance si prostituate si in care pot manca si bea ce vreau si cat vreau fara sa ma ingraslaughing