| Dominicc a întrebat:

Deseori inca ma mai gandesc la fata cu care am vorbit 1 an si cateva luni.

Problema este ca de cate ori ma gandesc si imi revine in minte ma indispune groaznic. Ma apuca o stare de nu mai pot face nimic. Uneori ma apuca asa de tare starea aia proasta incat nu stiu ce sa mai fac sa treaca mai repede. Totusi a trecut 1 luna aproape 2 si atunci cand imi reduc aminte de tot ma simt ingrozitor.

Sfaturile gen iesi cu prietenii si bla bla bla. nu sunt eficiente mereu
Nu poti iesi toata ziua in oras sau alte din astea

Ce sa mai fac?

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pur si simplu uit-o cat mai curand si cauta sa iti faci o noua iubita (daca simti ca pe fosta n-o mai iubesti).

| Dominicc explică:

Am si vazut. Niciunu

| Cătălina a răspuns:

Incearca sa iesi cu o fata care sa fie pe placul tau, numai asa, dupa parerea mea o poti uita p`aia. Insa trebuie sa ai grija ce iti alegi.

mult succes :*

| Zady a răspuns:

Cand iti spun sa iesi cu prietenii nu ma refer sa iesi cu ei in oras, ma refer sa iesi cu ei pentru o vorba buna, pentru un "umar pe acre sa plangi" si e normal sa te indispuna pentru ca desi ti se pare nu a trecut foarte mult timp de la despartire. icearca si cu alta fata .bafta.si apropo in situatia asta vei vedea si ce prieteni iti sunt aproape

| pacalici a răspuns:

Ma la astea nu sunt raspunsuri pentru asa ceva poati face orice si an 3 min tot la ea te gandesti. Eu am avut situatia asta si nu-s raspunsuri. O so uiti an-trun timp dar nu asa curand. Asa ca nu te mai lua dupa astea sa-ti faci iubita noua ca tot la ea te gandesti eu am baut cat n-am baut niciodata an viata mea vreo 7 beri record pentru mine. Sau daca fumezi ia ceva bun si ancearca dar nu poti de fiecare data sa fumezi asa ca... n-ai ce face.

Răspuns utilizator avertizat
| catty443 a răspuns:

Bre, esti baiat! sunt multe fete frumoase pe pamant :d.stiu si eu cum e. adica, nu stiu exact cum te simti tu, dar am trecut si eu prin ceva de genu.
e vara:d profita de moment si cauta fete noibatting eyelashes sunt sigura ca vrei gasi ceva bun. :d
si, in plus.cu ce rost sa te gandesti la ea, daca ei nu`i pasa?
daca vrei sa-i pese.fi si tu indiferent big grin sti ca indiferenta ( nepasarea ) doare cel mai tare.winking