| mentholinks a întrebat:

Desi ma gandesc si ma uit la femei toata ziua nu am deloc vise umede noaptea. Ce ar trebui sa fac pentru a avea parte de aceste vise?

Răspuns Câştigător
| Allemando a răspuns:

Angajează o prostituată să te fută în somn laughing

4 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Mi se pare ciudat că te gândești la femei toată ziua iar noaptea nu ai vise.
De obicei visele sunt o reflecție a propriilor gânduri așa că ar fi trebuit să visezi cel puțin o dată un vis mai umed.
Păi cred că la tine sta altfel treabă. Probabil te exciti prea tare și creierul refuza sa îți împlinească dorința.
Încearcă câteva zile sa nu te mai gândești la femei și poate o să visezi ceva.Cine știe, cred că la tine visele trebuie sa vina de la sine și e necesar să le provoci tu.

Răspuns utilizator avertizat