| miculvoinic a întrebat:

Buna, am o problema de ceva zile si ma gandesc ca poate voi aveti idee. Am 18 ani si intr-o saptamana am avut parte de 3 vise umede. Ma gandesc, e ceva in neregula? Nu mi s-a mai intamplat chiar asa. Adica stiu ca e normal in cele din urma, dar chiar si 2 seri la rand?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei sa spui prin vise umede?

| miculvoinic explică (pentru anonim_4396):

Vis erotic cu un produs final ^^

| anonim_4396 a răspuns (pentru miculvoinic):

Aaa... Eu visez lucid si intentionat fac de 4-5 ori pe noapte sa-mi golesc ouale. E ceva super normal dar sa nu incerci sa-ti tii de penis, pur si simplu tii servetele ceva si lasi produsul sa curga linistit.

| AbominableBride a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum faci sa ai vise lucide? eu patesc random sa fiu constienta ca visez, sa fii constient in fiecare noapte mi se pare genial

| anonim_4396 a răspuns (pentru AbominableBride):

Ia repere si informeaza-te despre WILD. Important sa stii ce modalitate iti merge tie, eu pur si simplu ma gandesc la ce vreau sa visez, si in primul stadiu de somn, desi esti partial treaz, ti se corup gandurile, daca le faci sa persiste, job done.