| theforceofgood a întrebat:

Deşi mie îmi plac cel mai mult fetele între 18 şi 25 de ani, hai să zicem până in 30, care mi se par a fi cele mai frumoase am o întrebare din curiozitate:
Vi s-a intâmplat ca între vârsta de 18-20-25 de ani să faceți sex cu o femeie de 40 de ani de arăta bine? Cum afost?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O experienta diferita nimic deosebit. Alea mai dezvoltate dupa 30 in sus nu se plang ca le doare spatele sau sa zica nu o baga asa repede. Le place actiunea cu cat mai brutal cu atat mai bine (mie imi place slow motion) dar daca vrea iepureala o rezolv

| SG1995 a răspuns:

Nu, dar vazusem una de vreo 50 cu corp de felină, aș fi vrut să pun botul pe ea.

| ywar a răspuns:

Cu tine nu face sex nici macar un caine, cand te vede cum scrii romaneste.

| Ilusion00 a răspuns:

Nu am facut asta, dar sunt femei de 40-50 ani care arata ca unele de 20 ani, ma gandesc ca au mai multa experienta. dar totodata ma bantuie si faptul ca stric o familie, sau ar putea sa imi fie mama(vorba vine). dar incearca si vedea daca iti doresti si ai ocazia. bafta