| Yoloo a întrebat:

O intrebare. Nu ma intelegeti gresit, mie imi plac fetele, am o relatie de 3 ani cu o tipa. Intrebarea este din pura curiozitate : voua, ca baieti nu va plac cum arata alti baieti, dar nu la modul ala homosexual?

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Normal că le plac, de aia se apucă mulți de sală, se uită la alții și vor să arate ca ei laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da și nu, foarte putini, nu la modul homo binenteles, ci la modul de wtf ce dragut e ăla, daca ar fi fost tipa ce bine arãta... In general sunt atras de trăsături feminine.

| Andrei200202 a răspuns:

Normal (no homo). Doar apreciez fizicul și sunt gelos că nu l am și eu :,(