| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor din pura curiozitate ce parere ati avea daca ati intalni un tip care arata bine este educat si respectuos insa sa aflati ca inca este virgin la varsta de sa zicem 23 ani.
Ati dori sa aveti o relatie cu el?
Daca da de ce?
Daca nu de ce?
Intrebare din pura curiozitate
Multumesc si fara batjocora.

21 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu,pentru că în timp o să capete prea multă încredere în el şi o să-şi bată joc. Timpul schimbă oamenii.
Există, totuşi un da, un procent de 30% în care el poate să rămână şi mai departe drăguţ, dar e mare riscul.

| Astaeparereamea a răspuns:

O noua metoda de agatat?

| RAY a răspuns:

Mam a fi virgin nu este o rusine sincer, nu baga lumea rea in seama, eu ca fata as repecta asa un baiat ca tine sincer

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru meinteil):

Man nici eu nu am facut inca dragoste doar sex, crede-ma ca ma simt virgin, dragostea e cea mai frumoasa experienta

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru meinteil):

Havana - Vita Bella

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru meinteil):

Viata e frumoasa man

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru meinteil):

Masturbarea e gratis costa zero banii, fericirea isi aduc oamenii din jurul tau sa stii

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru meinteil):

Cu toti cautam banii dar trebuie sa i meriti sa faci ceva cu ei,ceva bun, degeaba ai daca i dai pe bautura, tigarii, jocurii de noroc, nu trebuie sa cauti relatie si o prietenie cu o fata, sa mergi la sala, sa manci sanatos

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns:

Un tip care arată bine și este educat și respectuos nu e virgin la 23 de ani. Zic și eu.

Dar dacă totuși ar fi așa, răspunsul e nu. Nici o fată n-ar exclude o posibilă relație cu el. (deci da)
Dar pe lângă calitățile de mai sus mai ai nevoie de multe altele.
Salut.

| Lawliet14 a răspuns:

M-as intalni eu cu tine daca ai fi fata. Bineinteles ca oamenii de nimic vor rade de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Daca insa aflati ca e virgin" ca si cum ar fi un defect. Eu da, as vrea o relatie cu un baiat de genul.Nu stiu de ce... poate pentru ca e diferit de restul baietilor, bine nu aspectul virginitatii face diferenta intre baieti, dar oricum spune ceva despre el. Ceva pozitiv. happy

| CristinaSNC a răspuns:

Da, as dori o relatie cu el. Ca este virgin nu este un defect sau ceva pentru care sa nu iti doresti o relatie cu el. Conteaza cum se comporta cu o fata si in societate. Vezi partea buna, daca ai o relatie cu el stii ca e doar al tau si ca nu a mai fost cu altele.
Eu urasc si simplul fapt ca stiu persoana de care imi place amai sarutat si alte fete, urasc asta.

| vaporwave a răspuns:

Da, tipul pe care il plac are 20 de ani si e virgin, deci e ok
de ce? pentru ca nu am nici un motiv sa nu vreau o relatie cu el, bineinteles daca are si alte calitati si il plac

| Vio2003 a răspuns:

Da pentru ca asta inseamna ca baiatul e cumsecade si nu se uita numai dupa fundul fetelor...

| Cristiiiiinaaa a răspuns:

Odata ce acel baiat este respectuos, fiindca asta conteaza mai mult decat aspectul fizic, eu zic ca nu are nimic daca inca este virgin. Daca vrei sa ai o relatie cu el si mai incolo vreti sa deveniti intimi..este foarte bine pentru ca va descoperiti unul pe altul chiar daca nu aveti experienta. Cu timpul o sa fie din ce in ce mai bine. happy