| Vrros96 a întrebat:

Deși cred ca arăt bine nu ma place nici o fată,nici nu se uită la mine nici o fată și parca nu aș exista în ochii lor când ies la plimbare pe stradă. Doar cele pe care nu le plac, poate se mai uita la mine,poate...
Unde credeți că greșesc?
Ce trebuie sa îndeplinesc pentru a avea succes? Nu sunt un tip disperat deloc, ba chiar și eu le tratez cu indiferenta la fel cum ma trateaza și ele, e datorită orgoliului. Sunt un tip introvertit și pretențios la fete, doar dacă îmi place o fată(ceea ce se intampla rareori, sunt greu de cucerit).
Doar în cazul în care îmi place foarte mult la prima vedere merg sa ii cer insta-ul sau ceva.

Răspuns Câştigător
| antrebarisiraspunsuri a răspuns:

Ups, se pare ca nu sunt singurul in situatia asta laughing
nu ai ce sa faci bro, accepta realitatea. aia e, nu toti suntem frumosi. si degeaba esti si frumos in ziua de azi, pe ele le intereseaza mai mult situatia financiara

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Roaga-te lui Dumnezeu ca la timpul potrivit sa te ajute sa gasesti fata cu care El stie ca ai fi fericit sa te cadatoresti.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce inaltime ai?
Daca nu ma insel esti la 1.70m sau mai micut, asa-i?

| LetisiaLily a răspuns:

Nu gresesti neaparat.Trebuie sa exista o conexiune cu acea persoana dar si o compatibilitate. Conteaza foarte mult si in ce anturaje esti, in ce mediu stai zi de zi. Incearca sa mai schimbi mediul, sa vezi si sa vorbesti cu altfel de persoane. Vezi ai grija totusi sa nu ti pui standardele foarte inalte ca dupa sa fii dezamagit happy. Noi oamenii avem tendinta asta, doar ca trebuie sa fim rationali. Fii tu, incearca sa nu fortezi nimic si sunt sigura ca o fata o sa te aprecieze pentru ceea ce esti happy.