| XXbeautyXXgirlXX a întrebat:

Daca prietenele te trateaza cu indiferenta cum ma trateaza pe mine cum as putea rezolva situatia?
credeti ca sunt eu de vina?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

S-ar putea sa fii victima unei razbunari. Dar s-ar putea sa fie si vina ta, in caz ca esti fitoasa si te dai superioara.Cauta cauza problemei si rezolv-o

| Mihai7best a răspuns:

Voi ar trebui sa va intalniti si va vorbiti problema asta si sa va impacati >big grin

| Ioana_2144 a răspuns:

Nu cred ca te tratam cu indiferenta poate este cu totul altceva tu netratezi pe noi cu indiferenta noi te chemam undeva dar tu nu tu stay mereu in clasa si nu vii niciodata cu noi zici ca vb cu miruna dar sa sty ca am voie sa vb cu toate colegele si nu te tratam noi cu indiferenta si tu ne tratezy asa
sad