| WhineUP a întrebat:

Despre ce as putea sa vorbesc cu baiatul de care imi place si care cred eu, ma place si el? nu am ideeisad ce as putea sa-l intreb pe mess? pe facebook? >fundabig grin!

4 răspunsuri:
| xPitic a răspuns:

Orice iti trece prin minte. Ce face in timpul liber,ce iubeste,ce nu-i place,de ce ii e frica, ce viseaza, ce a facut la scoala/liceu/facultate. Orice vrei sa stii despre el.happy

| RazvanGeorge a răspuns:

Vorbeste despre ce crezi ca-l intereseaza.si spune-i ca-l placi big grin

| AtlantisMe a răspuns:

Pasiuni, muzica, film, timp liber

| BombaSexxxy69Patroank a răspuns:

AI putea iesi cu el la o cafea, totul foarte natural si discutia sa fie spontanahappy fara mess i facebook...asta distruge orice gen de discutie nu o face mai constructiva