| ForeverOne a întrebat:

Despre ce poti vorbi cu o fata la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| OmidaVesela a răspuns:

Buna! Vorbiti despre hobbyurile voastre, intreab-o ce ii place sa faca in timpul liber, povesteste-i si tu ce faci in timpul liber, despre muzica preferata, despre ce filme vizionati, ce carti cititi, unde ati fost vara asta in vacanta, ce ati facut, despre ce locuri ati vizitat si unde v-ar place sa calatoriti, daca ai vreun animal de companie vorbeste despre el, daca are3 ea un animal de companie intreab-o cat mai multe despre aceasta, vorbiti despre cum e la scolaa in primele zile, despre colegi, profi etc, despre ce planuri de viitor aveti,, ce cariere va atrag, la ce facultate/liceu va veti inscrie etc. Nu uita sa fiii dragut cu ea, sa-i faci mici complimente, gen""Ce ochi frumosi ai!', "ce bine arati azi!", "Nici nu simt cand a trecut timpul cu tine, esti asa draguta si imi place mult sa conversam!", "ai un parfum deosebit, imi place cum mirosi!" etc si, dacaz ea iti face vreun compliment sau iti spune un lucru dragut, observa-l si multumeste-i cu un zambet irezistibil. Fa-o sa rada in timpul intaknirii, povesteste-i intamplari amuzante, glumeste cu ea, fa-o sa se simta bine cu tine si nici sa nu isi dea seama cand zboara timpul. Bafta!winking

4 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Despre cat de ranit ai fost tu in ultimile tale relatii(chiar daca nu ai fost)...se imoaie imediat fata si sare pe tine
PS.e incercata de mine si merge 98%

| JulyStorm a răspuns:

Despre orice iti tuna la momentul respectiv.
Despre scoala, filme, vacante, hobby-uri, prieteni, muzica... ii poti spune si vreo doua bancuri haioase... te orientezi si tu dupa fata. happy
Succes!

| KooKoo a răspuns:

Despre toate

| Karan17 a răspuns:

Pai poti sa o intrebi despre ea ca sa o cunosti mai bine, si dupa poti sa vorbesti despre orice iti vine in minte.