| ReZiSTorr a întrebat:

Ce poti vorbi prima data la intalnire cu o fata?

16 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Despre mutat împreună

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți vorbi tot ce poți.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru dullcat):

Acolo sunt întrebări de grădiniță de pe vremea comunismului

| dullcat a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cati ani ai, 15? laughing De ce ar conta ce crezi tu, care ai admis ca ai relatii trecatoare de 2 saptamani doar pentru sex, niciun gand serios? Lasa mistourile.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru dullcat):

44 ani

| sammie a răspuns:

Întreab-o ce a mai facut in ultima perioada. Ce mai fac parintii ei. Puteti planui o alta intalnire. Fa cunostinta cu problemele ei si ofera-i sfaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subiecte comune. Găsiți voi unele.

| 4evergentleman a răspuns:

Fetelor le place să ai hobby-uri, deci. apucate de unul!

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Sinceritate 100%la100% loialitate100%la100%

Dacă nu ești cu un om sincer100%la100% loial 100%la100% nu-l poți cunoște Niciodată cu Adevărat este enorm enorm de important într-o discuție într-o conversație sau relație prietenie sau prima întâlnire sa fi sinceri și loial 100%la100% Fără sa minți fără sa scunzi fără sa judeci trecutul acelui om el/ea deja este conștient de faptele și greșelile lui/ei făcute le știe știe ce a făptuit și făcut nu ești acolo sa judeci și sa cunoști și sa afli ceai ce-ți place la omul pe care dorești să-l cunoști fi sincer și totul vine de la sine și loial până la capăt fi tu cu bune și rele în prezența în relație în prietenia pe care o ai cu ori și cine vrei sa ai de aface sau o prietenie sau o relație dacă ești sincer față de oamenii și ei vor fi sinceri față de tine dacă ești loial față de oamenii și ei vor fi loiali față de tine.

| Lightdark a răspuns:

Daca vrea sex cum ce asta i bunălaughing laughing laughing

| hitlerflorea1 a răspuns:

Starea socio-economica a lumii

| anonymous16162 a răspuns:

Trebuie sa va cunoasteti mai bine, asadar intreab o chestii despre ea

| unboschetar69 a răspuns:

Despre Lada frigorifica ARCTIC AMO30P30, 298 l, H 86 cm, Clasa F, alb