| Hannah06 a întrebat:

Ce poti vorbi cu un baiat la prima intalnire?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E atractie fizica? Daca nu, adio

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți orice. Dar dacă te interesează o relație cu el, vorbește despre asta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Despre viitor sau prezent.
Depinde unde duce discutia. Poti vorbi si despre animalul de companie, sosetele preferate, coduri din GTA.
Daca ai nimerit persoana potrivita, vorbesti de parca ai iesit cu un prieten de o viata.

| Mosotti a răspuns:

Daca va compatibilizati la discutii si altele, curge totul de la sine, nu trebuie sa te gandesti ce sa vorbesti.

| gabicoo a răspuns:

Îl întrebi dacă are casă, mașină și cont în bancă!

| CostinAlamariu a răspuns:

Cel mai ușor e sa vorbesti despre tine. Despre hobbyurile tale, pasiunile tale, ambitiile tale, etc. Dupa el isi va da cu parerea si va vorbi si el despre ale lui si uite asa aveti o conversatie.

| LordCristobal a răspuns:

Hai că îți dau eu niste idei.
1.Pasiuni și interese comune
2.Sa vorbești despre profesia ta și proiecte de viitor
3.Sa vorbiți despre evenimente recente
4.Despre dragoste, îl întrebi așa:,, Ce părere ai despre dragostea la prima vedere?
5.Il mai poți întreba ce tip de fete îi plac sau poți să îl întrebi ce ii place lui la tine.
6.Intamplari amuzante din copilărie.
Ideea asta că trebuie ai o conversație cu o gama cat mai larga de subiecte in care sa mai strecori chestii siropoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intrebi daca ii place 69?