| florocirc a întrebat:

Destul de complicat, mie chiar imi place de un baiat, si el m`a intrebat daca vrem sa fim impreuna, da ` imi este un pic frica de ce o sa spuna lumea pentru ca el nu are o situatie prea buna... ce credeti :-s?

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Lumea o sa vorbeasca mereu happy daca e asa grava situatia o sa se ridice pentru tine sau ajutal tuhappy eu zic sa stai cu elhappy

| SociallyDepressed a răspuns:

Tu te iei de gura lumii?
Daca iti place de el ce mai astepti? Lasa lumea sa vorbeasca oh go on

| pitiqtsa a răspuns:

Eu cred ca este important ceea ce simti thu! cand ajungi sa iubesti o persoana nu conteaza varsta, situatia materiala(daca are bani sau nu), frumos sau urat! e important sa ti placa tie scumpotongue deci fa ce simti happy

| Katheeeee a răspuns:

Nu are o situatie financiara prea buna? In primul rand,daca tie chiar iti place de acest baiat,iar el te-a intrebat daca vreti sa fiti impreuna,nu are rost sa te uiti in gura lumii,ci sa faci ce iti dicteaza inima,pentru ca pana la urma,daca ar fi sa ai o relatie cu el,tu ai avea, nu lumea.Go for it, multa bafta sa ai!

| jonnnyyy a răspuns:

Si la ce conteaza situati financiara? daca voi va iubiti poate sa spuna lumea ce vrea

| Mihaa12 a răspuns:

Ceau happy

Daca chiat va placeti ar trebui sa fiti impreuna si sa nu va pese de parerile altora happy.Si eu am trecut prin asta [ nu am ascultat pe nimeni despre ce mi se spune de el si ca nu e pentru. mine dar.de ce treaba lor? ] In fine, ideea e ca daca chia nu vrei sa se afle ar trebui sa fiti impruna pe ascuns un timp [ sa stie doar cei mai apropiati oameni pentru voi ] si cand te simti pregatita sa faci publica relatie [ sa zic asa laughing ] fa-o kiss!

Imi dai si mie o fundissa puppy dog eyes. P.S : BAFTA kiss

| RapperuL_7603 a răspuns:

Sa nu-ti pese de ceilalti, daca va iubiti cu adevarat nu conteaza nimic in afara de voi. Fetita bagi si u un fundoi? puppy dog eyes love struck