| anonim_4396 a întrebat:

Din ce piesa fac parte urmatoarele expresii: "Till the end of the time, You are always be mine, everything is about you.
I`ll be waiting for you, I want let you go." Canta o fata. O caut de zile intregi si nu o gasesc nicicum. Scuzati categoria. Multumesc.

1 răspuns:
| eXcisioN a răspuns:

Buna MoN! Ca... Versurile acestea fac parte din melodia: Always mine, cantata de Selena. Multumesc de intrebare... si nu uita: Selena - Always mine. Iti multumim pentru intrebare.