| anonim_4396 a întrebat:

Caut o piesa in care se regasesc urmatoarele cuvinte si expresii, nu stiu nici numele nici cine canta : "I`ll be waiting for you","I want let u go", "mirror","end of the time", "you are always be mine". Canta o femeie. Scuzati-mi categoria. Le sunt recunoscatoare celor care ma ajuta. Va multumesc.

5 răspunsuri:
| sofia_8041 a răspuns:

Daca fata o zis ca cea cea care canta ii o femeie cum sa fie Richard Marx?

| zuzu a răspuns:

Richard marx-I`ll be waiting for you

| Available a răspuns:

Nu stiu ia vezi Natalia Killa-Mirrors imi place mult melodia si mi se pare ca se regasesc cateva versuri din care zici tu acolo.

| Available a răspuns:

Ia vezi Natalia Kills-Mirrors mie imi place melodia asta si am impresia ca se regasesc cateva din versurile pa care le ai tu acolo

| Babyyy a răspuns:

Natalia Kills - Mirros love struck