| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit astazi la radio o piesa careia nu ii stiu numele si nici cine canta, imi amintesc numai cateva cuvinte din ea:"I`ll be waiting" "I want let u go", "mirror","end of the time", "you are always be mine". Canta o femeie. V-as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta.Imi cer scuze din cauza categoriei, am publicat-o si la categoria "Muzica", dar nu am primit niciun raspuns. Multumesc tuturor.

7 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Nu este niciuna dintre acesteasad.

| Pissy a răspuns:

Eu cred ca zici de Fly project-goodbye. Refrenu e cantat de o femeie. happy

| Mike959 a răspuns:

Celine Dion - I'll be waiting for you

| keepa a răspuns:

Natalia kills - mirrors

| midnight a răspuns:

O fi paramore-Playing God http://www.youtube.com/watch?v=iDy2wCQYSrU&ob=av2el da din tot ceea ce-mi spui tu nu recunosc decat "mirror"