| anonim_4396 a întrebat:

Din clasa I m-am indragostit de un baiat(stiu ca pare ciudat da nabig grin) dar din clasa || nu ne-am mai vazut deoarece s-a mutat la alta clasa...Acum suntem aman2 in clasa a IV-a si nu prea ne mai vedem in fine intrebarea e :credeti ca mai tine la mine sau ceva de genul? au trecut multi ani...am sanse? P. S. nu spune-ti de genul "vezi-ti de scoala"; "esti prea mica" etc.

Răspuns Câştigător
| doina_2123 a răspuns:

FRatele meu s-a indragostit de prietena lui inca de la gradinita si au inceput sa se intilneasca acum un an.Nu e nimic straniu aici, dar si eu cind eram la scoala imi placea de un baiat dar imi trecea repede, eu cred ca e ceva copilaresc si indata ce vei mai creste iti vei da seama si tu. Dar poate ca nu am dreptate totul depinde de tine.

3 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Dar de unde stii ca a tinut la tine? Daca tinea, nu statea atatia ani fara sa te vada! Oricum, incearca sa te imptietenesti iar cu el poate ce va iesi de acum incolo va ceva foarte frumos, nu mai conteaza ce a fost!

| ♥.Sagemix a răspuns:

Acum zii si tu. Daca vine la tine o copila de 4 ani si iti spune ca s`a indragostit de cutarita, nu te apuca rasu`?

Si n`o sa iti zic vezi`ti de scoala, ci :maa fetita, traieste`ti copilaria, n`ai idee, cat o sa plangi dupa ea!
vaaaai de copilaria voastra oh go on, daca de pe acum sunteti cu baietii...
O sa ai o viata intreaga sa tot te uiti dupa baieti...

| sofia_kiss a răspuns:

Sincer chiar asta vroiam sa iti spun *vezi-ti de scoala* dar ca sa fi sigura daca acel baiat mai simte ceva pentru tine dupa si vorbeste cu el despre ceea ce tu simti si atuci vei primi si raspunsul de la el, daca e DA sau NU