| AndreeaBii a întrebat:

Am o mica problemuta. un baiat de la mine din clasa e indragostit de mine! Ma streseaza tot timpul. Daca ii zic ca nu e genul meu se supara. Imi spune mereu ca vreau sa fie cu mine si. e asa de yuk ptc el e urat si cam miroase rolling on the floor. Nu stiu cum sa scap de el! Plizz, help me! Pana acum nu a avut iubita ptc el ma vrea pe mine! laughing)) Stiu ca suna ciudat dar. e asa de stresant!

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Arunca o galeata cu apa pe el! asa scapa de putoare, si sigur o sa te lase in pace, poate o sa te si ia la bataie olecuta rolling on the floor

| T0T a răspuns:

Incearca. Poate se merita.

| LoveSleep a răspuns:

Eh, face și el un duș pe zi pentru tine, doar dă-i o șansă.

| nenope a răspuns:

Atunci evita-l finut si elegant.nu trebuie sa bata prea mult la ochi, dar nici sa-l amagesti si nici sa fi prea dura cu el.

| Blue_Sysy_1999 a răspuns:

Spune-i pe fata ce crezi despre el.Sa ascunzi parerea ta despre o persoana poate fi un dezavantaj cateodata deci spune-i pe fata sau spune-i tare si clar : AM PRIETEN LASA-MA IN PACE laughing functioneaza de cele mai multe ori si daca nu renunta, fi prietena(amica)cu el, pana la urma va intelege ca se afla in friendzone si nu va iesii niciodata de acolo. Sper ca te-am ajutat