| OFetita15 a întrebat:

Din curiozitate. Ce inseamna pentru voi un sarut perfect?

10 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Hmm...let me thinking:
cred ca depinde de parsoana cu care il imparti
daca e din partea unui baiat pe care-l placi cu adevarat poate fi considerat perfect indiferent de imprejurari
cu alte cuvinte: nu conteaza decat persoana cu care il impartiwinking

| Zoxxx a răspuns:

Orice sarut cu persoana iubita mi se pare perfect big grin

| eusicumine98 a răspuns:

Cel care transimte sentimente, cel romantic. Atunci cand ma saruta cineva vreau sa simt ca tine la mine si ca nu o face la plictiseala si mie una nu mi-ar placea sa ma pipaie in timpul sarutului straight face

| OFetita15 explică (pentru eusicumine98):

Acum,sincer nu port mereu fusta, ma deranjeaza si pe mine un pic, dar e si un pic placut

| h3r a răspuns:

Sarutul venit din partea iubitului.

| OFetita15 explică (pentru h3r):

Asta e sigur dar cum? De ex. iubitul meu cind ma saruta imi pune iiniele in buzunarile de la spate a jeansilor, iar daca sint in fusta ma mingiie pe fund iar cu limba imi lui o mingiie pe a mea pentru tine cum e?

| h3r a răspuns (pentru OFetita15):

Tandru la inceput, dupa putina adrenalina.

Răspuns utilizator avertizat
| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Sarutul perfect:Sa fie cu persoana iubita, dantura buna si sa stie sa sarute...cam atattongue

| alexutzascumpy91 a răspuns:

Pentru mine un sarut perfect este atunci cand este cu persoana potrivita si intr-un loc unde sa fim numai noi doi