| oeaaa a întrebat:

Din experienta voastra, baietii inalti, peste 1.75, au si penisul mare? Cum va dati voi seama daca un baiat e bine dotat sau nu fara sa intrebati?

24 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aia din congo nu sunt inalti si sunt nr1 la penisuri mari,dar nu penisul mare atrage femeia, femeile cauta altceva, ele ceea ce posedeaza barbatul material, in schimbul acetui targ ea ofera sex, ca orice primata, masculul ofera hrana iar ea sex

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, baietii de 1.75 nu sunt inalti, dimpotriva, sunt micuti de inaltime, si sincer, nu cred ca aiba nici un penis prea mare.

| Radandam a răspuns (pentru Violleta2022):

Dacă înălțimea de 1, 75 la un băiat este mica, atunci înălțimea medie la un băiat care este? Știi ce vorbești? Și dacă ești înalt nu înseamnă că o ai și mare, nu are nicio legătură, dar probabil tu ai intrat în relație doar cu cei înalți de 1, 90-1, 95 sperând ca au castraveți mari?

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul este un categoric NU. Fiindca nu exista nicio legatura sau vreo interdependenta intre inaltime barbatilor si lungimea penisul. Este o presupunere cu totul eronata. rolling on the floor Intr-un banc pe aceasta tema, se explica ca de fapt situatia este exact invers proportionala, fiindca atunci cand au fost impartite penisurile, acestea au fost atarnate de o stinghie/o bara si fiecare barbat si-a luat penisul la care a ajuns fara sa se ridice pe varfuri. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Pui mana pe penis si vezi ce marime are.

| Catrice a răspuns:

Îl testez.
La fața locului sau în dormitor.

| mgtow a răspuns (pentru Catrice):

Cum ai testa pl in fata locului daca ma gasesti pe mine? In dormitor stiu eu cum

| Catrice a răspuns (pentru mgtow):

Cu mâna, bro, cu mâna.
Sau cum numiți voi restul, pipăire.

| mgtow a răspuns (pentru Catrice):

laughing se incinge atmosfera asa. Imediat gasim un loc de xxx

| Hammurabi a răspuns:

Fără să îl întrebi?
Îl pipăi.

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Pfff, eu am ochelari cu raze X laughing)

| Hammurabi a răspuns (pentru sofisis):

Nu te ajută.
Contrar legendelor locale, nu are nici un os.
O să-i vezi doar scheletul sau dacă a înghițit șuruburi. laughing

| Plato a răspuns:

De ce sa-ti dai seama? Care e rostul vreau sa zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este inaltimea corelata cu marimea penisului?

| CosminCD a răspuns:

Conteză mai mult penisul sau ce are în creier? Nu știu... întreb și eu din curiozitate.

| SalutCeFaceti a răspuns:

Pai in general il au. Eu am 1.80 m. Am 14 ani. Si pot zice ca il am destul de mare. Din toti prietenii, in general cei inalti au penisuri mai mari. Totusi, te poti lua si dupa pilozitatea corporala, modul in care miros dupa efort (daca miros a transpiratie, il au mare) si dupa dezvoltarea lor general, in mare. Sper ca te-am ajutat!

| Goete a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Haha happy
In timpul liber va sculati penisul in grup cu prietenii ca sa vedeti care cat e de mare?

| SalutCeFaceti a răspuns (pentru Goete):

Nu, ci pur si simplu se intampla saa mai discutam intre noi sau ni-l aratam cateofata pe rand in tabere, din provocari etc. Avand in vedere ca toti o fac, e cu totul normal. Nu vad care e problema. Daca esti o persoana pudica, te inteleg. Altfel, nu stiu ce sa zic, dar faptul ca trebuie sa "ne ascundem" unii fata de ceilalti e pur si simplu o metoda de diferentiere sociala, un subiect Taboo, inventat doar ca sa se creeze suspans si tensiune intre locuitorii planetei.

| Goete a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Frate, o fi normal pentru tine sa va bateti in *** si sa le scoateti gata sculate (ca altfel nu le vezi marimea), ca sunteti excitati unul de altul... sau faceti o laba sa se scoale?
Distractie placuta, nu cred ca o fac toti, pe mine nu ma intereseaza chiar deloc sa ma uit la alte ***, nici s-o arat pe-a mea la alti baieti.
Cica taboo happy Persoana pudica happy - ada e mai Andrei, tu linistit cu altii, eu prefer cu altele. Diferentiere sociala zici? eu zic ca nu e chiar sociala, dar daca tu esti bisexual, felicitari.

| SalutCeFaceti a răspuns (pentru Goete):

Nu sunt deloc bisexual. E mai mult un concurs intre prieteni, "ca baietii". Cu altele oi prefera tu, dar nu prea prefera altele cu tine. Nu imi place sa ma uit la penisuri, doar facem asta ca sa ne ierarhizam in ceea ce priveste marimea penisului. Eu zic sa facem pace, ca si asa nu ajungem nicaieri.

| Goete a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Ok. Distractie placuta

| Passatb6 a răspuns:

Am 1.90, daca ti-l bag pe partea de sus iti face inconjurul intestinelor de 5ori, si iese in partea de jos.

| maverick69 a răspuns:

Ăștia înalți, slabi, osoși și cu palmele mari sunt bine. Vorbesc din experiență. Îți pot și dovedi dacă vrei.

| NicoleAlexandru a răspuns:

De obicei penisul este de 3 ori mai mare decat degetul mare de la palma