| Kros56 a întrebat:

De ce fetele cauta băieți mai mari decât ele cu minim 5 ani?
Au penisul mai mare?
Băieții de varsta lor ce au?
Tot ele au 1, 40 înălțime și prefera băieți mari, pentru că ce?
Dau cu ciocanul bine, nu?
Când văd cum se umilesc singure majoritatea fetelor nici chef nu mai am sa îmi fac relație.Am aproape 20 ani și dacă dau mesaj unei fete de 17-18 ani îmi spune că ea caută altceva și nu am varsta necesara.
Ce caută? #%$%$ Gorile care se mișcă greu în pat dar au balans mai bun? laughing
Nu înțeleg băieții ăștia mai mari de ce le dau atâta atenție puștoaicelor fâsâite și le bagă în seama.
Dacă nu ar fi băgate în seama de băieții de varsta mai mare și-ar căuta și ele băieți de varsta lor...
Ele cu 1, 50 spun unuia de 1, 80 :
-Îmi pare rău dar ești prea mic pentru mine.
Și în general am văzut ca minionele caută băieți înalți rău.
Repet, băieți, nu le mai dați atenție decât fetelor de varsta voastră, că cele mici și-au luat-o în cap
și se lauda cu cocoșelul vostru celorlalte fete.

Răspuns Câştigător
| Danny28 a răspuns:

Bărbații ăia mult mai în vârstă ca ele profită de naivitatea lor și le joacă pe degete, iar ele nu-și dau seama.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru Danny28):

Ele aleargă după bani la bărbați ăia învârstă nimeni nu Lea joaca pe degete stai liniștit dacă creezi ca o fată este naivă ești departe rău de adevăr mult. Ele sunt enorm de conștient de ce fac și ce vor de la bărbați ăia învârstă nimeni nu trage de ele. Am văzut cu ochi mei cum se leagă de ei și cum intră în discuție cu ei și joaca rol se prefac ca nu au habar de nimic sa ajungă în pat cu ei sa profite de bani lor ele sunt enorm de conștient de tot ce fac niciodată sa nu crezi ca o fată sau o femeie este naivă nu ai habar ce poate face o femeie Nimeni nu trage de ele să se culce cu ele ele își aleg singure bărbați și pe cei în vârstă știe ca bani sunt la ei și joaca teatru ca nu au habar de nimic ca ele sunt naive și virgine ești departe rău de adevăr deschide ochi puțin si aii sale vezi adevărat fată. Eu anul trecut am lucrat la un hotel de 5 stele și jos avea club trebuie sa aducă comenzile eram chelner acolo și acolo vezi toate specimenele vrei nu vrei îii vezi pe toti drogați și fetel care se dau naive și virgine și acolo afli vezi multe cum se drogheză pe ascuns și mult mai multe care mieste scârbă cu adevărat să țile spun mi-am dat demisia de acolo nu mai suportam ce vedeam seară de seară toți drogați și drogatele am stat toată vara și am muncit acolo și mi-am dat după demisia nici bani nimic nu am mai loat și nici nu mai calc vreodată pe acolo în viața mea.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca baietii se dezvolta mental cu 3-4 ani mai tarziu ca fetele si ele nu vor copilasi.

"Ele cu 1, 50 spun unuia de 1, 80 :
-Îmi pare rău dar ești prea mic pentru mine."

In ce priveste inaltimea, te inseli, nu aia conteaza, i-a spus baiatului ca-i prea mic pentru ea ca nu avea baiatul creier, nu ca avea doar 1.80m

Ma repet, nu mai renegaliza prosteste, ca nu se uita nimeni la unul ca tine din cauza prostiilor pe care le debitezi pe gurita, nu pentru ca ai avea19 ani sau 1.70m!

| Pantheonul a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca alea nici nu i raspund la buna inseamna ca debitează prostii? Pur si simplu nu l plac si ii baga strâmbe, o fi având si el standardele mai ridicate si de asta e refuzat, DACA VREI FETE FRUMOASE ORI AI BANI ORI AI UN CERC DE PRIETENI CU BANI UNDE UMBLATI TOTI SI TE POTI COMBINA CU UNA ASA, cu Frumusețea nu prea mai rezolvi nimic zilele astea (strict ca barbat)

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Generalizezi aiurea.
Multe fete, sau majoritatea, prefera baieti de varsta foarte apropiata.

| Nirvanaaa a răspuns:

Așa ai avut tu ghinionul sa nimerești.
Nu, sunt fete care își doresc pe unul de vârsta lor.
Nici eu nu as sta cu cineva dacă intre noi ar fi o diferența de vârsta (5 ani e considerabil) pentru ca avem mentalitati diferite, preocupări diferite in funcție de vârsta. E mai bine sa fie cineva apropiat de vârsta ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce cauta fiecare. Nu trebuie generalizari.
Eu mi-am dorit in primul rand maturitate, intelectualiate, ratiune, respect, iubire sincera bineinteles, cineva care sa imi fie mereu alaturi si sa ma inteleaga. Poate sunt mai de moda veche si ma aflu intr-o generatie care nu ma reprezinta.
Astfel, intre mine si logodnicul meu sunt 20 de ani diferenta. Nu, nu e bogat. Traim modest, avem multe carti si suntem fericiti.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Bani caută Și aventuri. iei numesc asta experiență. Nu vor o relație serioasă pentrucă vor tot timpul ceva nou ceva mai bun ca tine și ca mine. Iar cu înălțimea și altele sunt doar scuze miciuni și falsități nu au cum să-ți spună în fața ca vor bani și aventurii vor spune ca ești așa și așa și o grămadă de minciuni și falsități nu vor relație serioasă de asta lista lor de bff este plina și friendzone oricum când Lea ia căldurile nu ma tine cont de bff sau Friendzone cu cine prinde cu ăla se culcă. deci ai bani și casa și mașina? De asta caută băieți mai mari ca tine ca aia au bani și mai ales dacă nimerește de unul cu bani pai mai scapă ăla eu am văzut multe de când sunt în Constanța prea multe și știu ce spun 100% și urăt cu draci sa fi da dacă ai bani casă și mașina ești cel mai tare asta caută fetele pe care tu spui ca ele spune ca caută unul de 180 nu nu caută unul de 180 caută unul cu bani și sale ducă în vacanțe și restaurante și cluburi și aventuri.

| Danny28 a răspuns (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Știu ce zici. Și eu sunt din Constanța. Sunt sătul de ce văd...

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru Danny28):

Peste tot sunt frate mise face scârbă de tot ce văd.

| CatalinMihai1989 a răspuns:

Am 32 ani! Reciteste-ti comentariul si vezi singur de ce.
DACA tot nu reusesti te ajut EU. Maturizeaza-te un pic si ai sa vezi o schimbare.
Comporta-te mai civilizat cu o fata si o sa vezi o schimbare.
O fata este atrasa si din cauza ca acel baiat stie ce sa vorbeasca.
Fii mai direct cu o fata.
Nu-i pune din prima mainile pe cur.
Nu vorbi de sex din primele zile.
Invit-o la un restaurant si plateste tu.
Fa o plimbare si vorbiti pe subiecte care va atrag.
Nu jigni o fata DACA nu este de acord cu tine.
Ofera in ajutor unei fete.
Nu o striga cu fa.
Intreab-o DACA doreste sa o conduci pana acasa.
Toate aceste informatii de la mine, 32 ani, nu se regasesc in comentariul tau.

In schimb, pot sa vad ca iti place sa razi de ele, sa le arati lipsa de respect, imaturitate prin diverse glume si as putea continua.

Schimaba-ti comportamentul si fii mai direct cu ele ( in sensul bun).

Asa am "agatat-o " pe a mea in 10 min. Asta se intampla in urma cu 10 ani.