| anonim_4396 a întrebat:

Din punctul vostru de vedere, ce înseamnă "pauza" în relație?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Înseamnă că relația nu va mai funcționa pe viitor.

| Violleta2022 a răspuns:

Pauza in relatie inseamna DESPARTIRE!

In dragostea adevarata NU exista pauze, dar cand omul nu stie cum sa te anunte ca vrea sa-ti dea papucii, atunci foloseste o expresie mai usoara, cerandu-ti o PAUZA, adica: hai sa facem fiecare ce vrem, sa ne inatlnim cu cine vrem si daca nu-ti convine...rupe tu relatia.

| Drimmero a răspuns:

Finalul relatiei. Ciorba reincalzita e oribila, la fel si relatiile reluate dupa pauze, nu trebuie sa existe pauze, ori sunteti impreuna pentru ca va iubiti, respectati, intelegeti, ori va despartiti pentru se intampla opusul la ce am zis anterior.

| Crackman a răspuns:

Sa se arda cu altcineva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să stați o vreme despărțiți unul de celălalt pentru a reflecta la viitorul relației voastre sau la propriile gânduri.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Momentul în care se termina totul.
De ex: Când citești o carte sau vizionezi un film și îl continuui peste multe zile, nu te aștepta să aibă același vibe ca înainte.
Este importanta comunicarea atunci când apar aceste probleme.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Cun pui cu telecomanda pauză așa pui și în relație

| ndrxw22 a răspuns:

Inseamna adio