| mastadont a întrebat:

Ding dong ding dong bună dimineața lume, revin în forță cu o întrebare atât de tâmpită încât vă rog să nu o citiți dacă beți cafea sau mâncați ceva, s-ar putea să rămâneți cu sechele.
Dragi băieți / bărbați, să zicem că o vecină drăguță dar de care nu sunteți îndrăgostit vă tot invită insistent la ea la cafea. Într-o zi acceptați, intrați, vă așezați lejer pe canapea și așteptați să primiți cafeluța mult râvnită când, simțiți o senzație în pântece și trebuie să mergeți urgent la baie. În drum spre baie, aruncați o privire în bucătărie unde vedeți o scenă ca desprinsă din filmele horror, vecina voastră tocmai scoate mâna dreaptă din chiloți iar degetul ei arătător este plin de sânge. Cu stupoare și scârbă priviți cum bagă acel deget în cafeluța voastră și amestecă cu el bine.
Cum ați reacționa în această situație scăpată de la balamuc?

11 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu ai altceva de facut decat sa spamezi pe aici in mod deopotriva scarbos si penibil?

| mastadont explică (pentru dullcat):

De ce ți se pare penibil? La o populație atât de superstițioasă și credulă ca a româniei nu m-aș mira să existe asemenea cazuri, consider că trebuie să știm să ne ferim de astfel de specimene care cred în farmece și vrăjitorii.

| dullcat a răspuns (pentru mastadont):

Sigur, postarea nu e o alta intrebare de-a ta la misto furata de aici https://www.tpu.ro/......arbatului/ ci o miscare complexa de constientizare a populatiei asupra efectelor negative si consecintelor pe care personajele pasionate de ezoterism le au in relatiile interumane.Las-o balta...

| mastadont explică (pentru dullcat):

Rîdem glumim dar chiar mi-am întrebat soția dacă știe ceva despre aceste farmece și ce crezi, farmecul ăsta pare să fie destul de răspândit, ba chiar am primit și detalii despre cum se face. Cică trebuie folosit sânge menstrual din a doua zi de menstruație laughing deja mă întreb dacă nu cumva mi-a făcut farmece de m-am însurat laughing deja mi-e frică să mai beau cafea făcută de altcineva laughing
Bărbați, feriți-vă că domnișoarele astea sunt tare parșive.

| gabrielcumva a răspuns (pentru dullcat):

Lasa legenda Mastadont in pace

| dullcat a răspuns (pentru gabrielcumva):

Legenda? Nu zau. laughing))

| LordCristobal a răspuns:

As fugi imediat de acolo, e bine sa te feresti de astfel de ciudatenii de oameni si chiar i-as zice la telefon ce nu mi-a placut la ea.
Acum dupa ce am vazut serialul Jefrey Dahmer pe Netflix sincer nu m-as duce asa la orice strain si nu as bea de la o persoana straina decat daca imi gateste si imi face cafeaua in fata mea.

| StoicAnalysis a răspuns:

Bagi si tu degetul in fund, si apoi amesteci cafeluta ei. Sa vezi daca ii convine la fraiera.

| pufulescu0o a răspuns:

O intreb de ce se agită sa imi faca farmece inainte sa incerce cu vorba buna si nurii din dotare.

| FindMyName a răspuns:

Ce mai poveste laughing prinzi talentul lui verginica la povesti.
Nici nu stiu ce sa spun.fug imediat si sun la pshiatrie special pentru ea laughing

| Unomobisnuit2005 a răspuns:

Doamne ferește! Multe le mai trec la unii prin cap...