| 2002mihnea2002 a întrebat:

Dintr-un club de swingeri poti lua boli cu transmitere sexuala?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca te poti infecta, daca nu folosesti protectie la absolut toate tipurile de sex (oral, vaginal si anal), inclusiv sarut, pupat, bagat degete prin gura sau alte organe sexuale.
Orice contact direct cu secretiile celorlalati (saliva, sperma, secretie vaginala, secretie anala) te pot infecta, daca ei au boli cu transmitere sexuala.

| 2002mihnea2002 explică (pentru Violleta2022):

Si daca folosesti protectie elimini in totalitate riscul?

| mihai69 a răspuns:

Evident că da.

| Wr3nch a răspuns:

Depinde dar as zice sa folosesti protectie.

| Crackman a răspuns:

Normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indubitabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca esti cu capul! Crezi ca ala care iti da nevasta sau prietena sa o f., ti-o da degeaba? Vrea si el pe a ta ..si iti place asa ceva? sa vezi cum i-o s. la altul si in fata ta?

Pune mana pe telefon, sunt atatea c. comanda una o platesti, va faceti damblaua si curiozitatea, da stii dupa aia ca nu mai ai treaba, nu iti vine la usa, nu te deranjeaza!

Nu cu prieteni sau prietene, nu cu cunostinte, de vrei sa iti satisfaci curiozitatea... platesti si gata... nu mai ai treaba dupa aia si nu te stie nimeni! Fii cu scandura la cap!