| UmbraDeVulpe a întrebat:

Poti sa iei boli cu transmitere sexuala de la masaj erotic? Deci daca iti face masaj erotic cineva care are boli cu transmitere sexuala

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna din nou. Intrebarea asta ma face sa cred ca fie n-ai citit nimic din linkurile trimise la alte postari, fie nu ti-a intrat in cap.

| dullcat a răspuns:

Https://youtu.be/fOFajsajTGk Urmareste cu atentie videoclipul asta.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ti-am mai scris mereu cate ceva in aceste probleme. Se pare ca nu ai invatat nimic.

| ReddY25 a răspuns:

Ar fi culmea