| maadaaa a întrebat:

Doamne ce ma facsadsad A aflat mama tot ce ai scris eu pe situ asta"TPU" a aflat ca mi-am inceput viata sexualasad a vorbit cu mine dar imi este rusine acum ca a aflatcryingcrying

10 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Ti-am citit si eu intrebarile, cred ca a ramas socata mama ta. Amuzanta situatia.

| aniriiiiii a răspuns:

Acum daca a aflat asta e ...numai poti face nimic. incearca de acum incolo sa discuti mai mult cu ea si daca iti va reprosa d c nu i ai spus ei, spune`i ca iti era rusine de reactia ei.
cred ca va intelege, probabil nimic mama ta la randul ei nu a vorbit ca mama ei despre lucrul asta...

| Buttercup30 a răspuns:

Daca nu ti-a facut nimic,de ce te agiti atat?
Odata si-odata trebuia sa-ti incepi si viata sexuala, si mama ta e cea mai potrivita persoana cu care sa vorbesti despre asta.
Daca ti-e asa rusine, atunci nu vorbii despre asta si o sa treci peste

| 4ever_5725 a răspuns:

Daca te intreaba ii zici adv si trebuie sa te inteleaga.si de acum inkolo promite-i ca nu ii mai ascunzi nimic

| Prezidentul a răspuns:

Nu stiu dar trebuye sa fi prst ca sa iti stie altcineva parolele...chestia cu viata seXuala nu e o problema, cat timp nu ti'o tragi acas la tine langa maicata laughing

| alexutza697595 a răspuns:

Treb sa discuti cu ea. Fapt consumat!

| Hiuga0 a răspuns:

Lolz si tu o lasi p contul tau straight face sau schimbati numele sau fa alt cont in puii mei sa nu stie ce faci tu mah...

| Hollywood a răspuns:

E maicata thinking cine te spala p tine cand erai mica? laughing

| Petru_7202 a răspuns:

big grin du-te si vorbeste deschis cu ea, doar e mama ta, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta fata...cum draq sa afle mata ce scrii tu pe tpu...doamne