| SanAndreas888 a întrebat:

DOAMNE! imi vine sa ma bat de rusine ce imi e.va rog sa ma ajutati cu o chestie.deci azi cand mama a venit de la servici, m-a prins cand ma masturbam.eu nu am auzit-o cadn a venit, si ma vazut.acum,in clipa de fata cadn scriu, ea este pe balcon.atunci cadn m-a vazut,n ua zis nimic,doar a zambit cu un colt de gura si a zis,aa, team prins, iar acum mie si rusine sa mai o vad in ochi...va rog, spuneti-mi ce ar trebui sa fac

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Acum nu ti-a zis nimic dar intr-o zi iti va reprosa asta, ochii cu ea tot o sa dai pentru ca locuiti sub acelasi acoperis

| anonim_4396 a răspuns (pentru mona):

Masturbarea e ceva normal, un lucru care stie si ea ca se practica, si nu nu iti va reprosa lucrul asa eventual poate va deschide subiectu dar nu cred ca iti va reprosa ca nu ai spart o banca, daca a zambit nu e nervoasa.

| Florinapopica a răspuns:

Pai sa te feresti de subiectul asta si de ea normal. E cam aiurealaughing). In plus nu e asa de grava situatia. Toata lumea face ce ai facut tu deci... daca ea nu ti-a reprosat nimic nu e grav. Stai linistita:*

Răspuns utilizator avertizat
| GoBackInFuture a răspuns:

Mai fa inca o laba.

| Camelia_Custura_1991 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu ea sa vezi dac e sau nu suparata pe tine parerea mea