| Alëxąndŕą a întrebat:

Sall am o prietena mai intai sa va povestesc si apoi intreb Deci eram cu Claudia si prietena cu care va vorbeam si ea nu mai zambea de ceva timp parca vroia sa ascunda al treilea dinte stiti colti aia asa de 8 luni nu mai zambea am intrebat-o fata ce ai nu mai zambesti cu toata gura sti ca eu nici- data nu am ras de nimeni cu prolemel lor i-am ajutat ce ai hai daca tie rusine hai sa intram in casa si hai la baie si aratam deci ceai? nu pot alexandra mi-e rusine ai sa razi hai ma ca eu nu am ras niciodata sti bine si in clipa accea mia aratat ca nu avea aia 2 dinti din partea de sus a spus a era cu biccleta a cazut s-a dat cu capu de ciment si a simtit ca se misca in 1 saptama am intrebat-o i-ai zis lu maicata? nu i-am zis ca o sa ma faca proasta ssi sti bine ca nu sunt ca tine sa im p rmit orice vreau te ajut eu sa it puin e nciio problema. Intelegeti? si la copii astia de 11 ani se pot pune dinti la dentist si cat costa nu e nici-o problema suma ii dau doamne fereasca cand am vazut am inghetat si ea a zis ca numai in fata mea va zambi sa nu rade alti de ea stiu ca ma scris gresit da numai scriu odata ca mama ma cheama ma invita sa ma culc

2 răspunsuri:
| Alëxąndŕą explică:

Nu sunt nimeni nicaieri sunt de aia permanenti

| Denisa a răspuns:

Pai ii va pune dinti la dentist. Despre costuri nu stiu ce sa zic, depinde de unde esti. E foarte frumos din partea ta ca te oferi sa o ajuti. Dar totusi, dintii ei sunt de lapte? Daca i-au picat aia de lapte o sa ii creasca astealalti si nu are rost sa mergeti la dentist.