| SanAndreas888 a întrebat:

AOLEUUUUUU,IMI VINE SA MOR DE RUSINE! deci..sa incep asa, si v-as ruga sa nu radeti, as vrea sa ma ajutati cu un sfat.sunt un baiat de 14 ani.mama mereu vine de la serviciu la ora 16:00.azi ma masturbam si ea nu stiu din ce motiv, a venit mai devreme, si eu nu am auzit cand a venit si m-a prins cand ma masturbam...nu a zis nimic atunci, decat a ras asa un pic si a zis"aha, te-am prins"si a zambit...asta s-a intamplat acum 15-20 minute..acum sta pe balcon si mi-a fost prea rusine sa-i adresez un cuvant.va rog, ajutati-ma! ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mi se pare socant sa rada si sa zica ca te-a prins din senin. Ea a avut trecutul asa cum tu il petreci acum si de aia nu stie sa iti explice ca nu e frumos si nici bine sa faci asa ceva la varsta pe care o ai, e neglijenta parinteasca oricum. Renunta la obiceiul asta daca vrei sa ai noroc in viitor cu o fata altfel ramai singur.

| Vix999 a răspuns (pentru mgtow):

Ce Doamne iarta-ma ai in cap Spetsnaz?
SanAndreas888, mama ta a reactionat asa tocmai ca tu sa intelegi ca nu e mare lucru. E ceva normal pe care oricum stiu parintii tai ca il faci.din nou ...pentru ca e normal si toata lumea o face.
Nu stiu ce zice spetsnaz cu faza cu ramai singur si fara iubita...e o aberatie. N-are nici o treaba una cu alta!
Atata doar sa nu exagerezi cu preocuparile de natura sexuala. Toate lucrurile trebuie facute in cantitate moderatawinking
AI primit aici sfaturi sa faci sport...e o activitate foarte buna. Gaseste unu care iti place si da-i bataie.

| Cosmin1I a răspuns (pentru mgtow):

Dar de ce nu zici pe scurt altceva despre mama lui? Aaaa si da SanAndreass ai mai pus intrebarea asta acum 1 luna...cam des te prinde mamicuta.

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Relaxează-te, nu e nimic grav.
Da, e puţin jenant...pe moment, dar până la urmă nu făceai nimic rău. Masturbarea, dacă nu se exagerează cu ea, este ceva normal şi sănătos.

Iar mama ta a reacţionat ca orice femeie inteligentă şi înţeleaptă - a transformat totul într-o glumă, ca să detensioneze puţin atmosfera şi să nu rămâi cu sechele şi complexe.

Nu ai de ce să te jenezi, stai liniştit, şi nici să te superi pe mama.
Comportă-te ca şi cum nimic nu s-ar fi întâmplat!
Şi ai mai multă grijă de mămica ta, o ai minunată, merită apreciată.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În loc să te masturbezi, practică un sport.
Lasă totul cum a picat, și gata. Nu comentezi nimic.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu spune-i ce ai facut bsi ca stii ca ie gresit dar nu ai cum sa scapi de obsesie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zici multumesc ca s-a intamplat la aceasta varsta si nu pe la 18-20 de ani, eu am patit asta cu mama vitrega, nu vreau sa-ti spun ce s-a intamplat tongue

| Maryaaaaaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Si era tinerica mama ta vitrega?

| MishuD a răspuns (pentru Maryaaaaaaa):

Zi-se ea cu gandul la un scenariu binecunoscut laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maryaaaaaaa):

Hmmmm, este ora cand sunt prea multi copii pe site, asa ca nu am cum sa-ti povestescbatting eyelashes

| Maryaaaaaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, am inteles! Oricum te invidiez sa stii! Asta asa ca o concluzie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maryaaaaaaa):

Ai brehee hee ma invidiezi ca mama vitrega era mai mare decat mine doar cu 5 ani? tongue

| LanaSpectrum a răspuns:

Eu consider ca e normal. In fine,toti suntem la un moment dat adolescenti. Stia oricum, dar sa te vada a fost cel putin ciudat. Poarta o discutie luuuuunga cu ea, sau cu tatal tau, sau cu ambii, si scapa de povara asta!

| adyi370 a răspuns:

Dar ce ie daca tea vazut dor tati tau cum crezi ca face las ca nu-i bine ce are ma copile dor ia ai mai vazut la viata iei

| fabiola a răspuns (pentru adyi370):

Mai mergi si pe la orele de limba romana ca sa intelegem si noi ce vrei!

| adyi370 a răspuns (pentru fabiola):

Mda am zis ca ce are da ca la prins pe mama lui ca doar ce vroia sa faca sal bata sau ce doar sa faca in continuare ca nu pateste nimic

| BebelusH12 a răspuns:

laughing))))
Serios? La varsta TA?! WTF
laughing))))
Scuze ca rad. Dar. Frate. laughing)
Mda, gata. Nu mai rad. happy
Sfatu` meu e sa te duci si sa ii spui ca a fost o greseala, si ca nu este frumos ce-ai facut. Atunci, dupa ce ca o sa o te iubeasca pentru gest, o sa fie si mandra de tine. Cred eu? :-s

| SanAndreas888 explică:

Mda...dar as fi vrut si eu niste sfaturi..nu vorbituri in moldoveneste...