| RAY a întrebat:

Doar pentru Deisti, Atei, Agnostici, Panteisti atat

Partenera/partenerul de viata are aceeasi gandire ca a voastra?

6 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu a avut.
Mi se parea enervant ca nu puteam purta o discutie civilizata si tot timpul facea pe superioara, crezand ca detine adevarul.

| RAY explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Te inteleg perfect, cu ignoranti nu ai de ales

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru RAY):

Sa mai zic si de faptul ca multi cantareti, precum Michael Jackson, Lady Gaga, Elvis Presley, The Beatles, etc. au ajuns faimosi pentru ca s-au rugat lui Satan sa le dea faima. Pfoai, fix Satan le-a schimbat memoria oamenilor astfel incat sa stie cine sunt The Beatles.
De-ar fi atat de simplu sa fii faimos si sa ai bani...

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Voiam sa zic ca ea credea astea.

| anamariarot a răspuns:

Da. Mie personal mi s-ar părea dificil de conviețuit cu cineva cu care nu rezonezi și din punctul ăsta de vedere

| Endoryus a răspuns:

Din fericire, da. SI ea e atee. Daca era religioasa, erau probleme. ASta e clar.