| carelululu a întrebat:

Doar pentru fete Daca un baiat necunoscut vine si va cere numarul de telefon il dati? sau doar daca e frumos

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Dumnezeule...NU!

| carminaburana43 a răspuns:

Nu la oricine in nici un caz nici chiar atunci daca ma plictisesc de mor nu dau la oricine.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Dacă sunt singură şi băiatul e drăguţ şi mi se pare genul meu, da.

| dragodana a răspuns:

Salut! Daca e dragut si eu nu sunt intr-o relatie si vreau una, il dau, dar nu-mi fac prea multe sperante ca ma va suna. Daca e un fraier si-l da la altii, am ac de cojocul lor.

| Maddiex3 a răspuns:

Nu. Si nu-mi pasa daca e frumos sau nu..Tot nu-i dau numarul meu.

| MerVeilleuX a răspuns:

Depinde daca vrei sa il cunosti da. daca nu nu

| bogdandinro a răspuns:

Da

| anutatuca a răspuns:

Nu... Pentru ce sa il dau daca e dragut si frumos DA

| Iulian0000 a răspuns:

Dacă e frumos!
Și sa nu fie un prost care da numarul tau la toți prostii!
Fundă? big grin

| FMSAlin a răspuns:

Nu.

| Alexa138 a răspuns:

Mai bine nu da numarul daca vrei dai adresa de mess ca acolo poti da ignor da numarul daca il si el il da la toti prosti esti nevoita sa schimbi numarulhappy

| Annemary97 a răspuns:

Nu
Ori mi-l da el pe al lui, ori asteapta pana ne cunoastem.