| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat ii cere numarul de telefon unei fete inseamna ca o place si vrea sa fie cu ea?

8 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Înseamnă că e interesat de fata respectivă, că vrea să mai ţină legătura cu ea, să o mai cunoască.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este posibil sa vrea sa o sune pentru ca o place, daca va ajunge sa fie cu ea ramane de vazut dupa discutie. Partea proastea este daca ajunge sa o streseze cu telefoanele.

| TreiSurori a răspuns:

Dap, depinde de fata.
Daca un baiat ii da nr unei fete de la coltu` strazii noaptea ce crezi ca vrea sa fie cu ea? NU.

acum depinde happy
funda?big grin

| RomulusMilea a răspuns:

Poate că da, sau poate că nu. El încearcă să vadă ce se întâmplă, tu trebuie doar să reacţionezi. Vezi tu...

Răspuns utilizator avertizat
| valiska10 a răspuns:

Nu neaparat! ti s-a intamplat? atunci ar trebui sa stai mai aproape de el daca iti place si tie de el si sa vezi ce vrea de la tine! poate vrea sa fiti impreuna! Va doresc succes! FuNdiTzZa?:*

| LaviniaGrigore a răspuns:

Da, depinde. funda?

| StefanSalvatore a răspuns:

Depinde in ce mod ti la cerut?!