| Miihaa a întrebat:

Daca un baiat necunoscut v-ar baga in seama si v-ar cere numarul de telefon sau sa iesiti la un suc ati accepta? Sau in ce conditi ati accepta si in care nu?

7 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Cu siguranta nu as accepta, sub orice circumstanta.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu aș accepta in niciun caz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Accept instantaneu pentru fete in urmatorul caz:Un Ferrari rosu, la costum si un singur claxon. Efect garantat.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferenta dintre un strain si un lache tupeist o face astpectul. Daca un tip neatragator va cere numarul de telefon sigur e vreun obsedat sexual dubios. Daca arata bine, atunci e doar un tip interesant care stie sa abordeze femele. Asta e tot misterul din spatele psihologiei feminine.

| Țoglă a răspuns:

I-aș sări drept în brațe

| KinderBeeeib a răspuns:

Nu il cunosc, nu accept pana nu sunt sigura pe mine.

Răspuns utilizator avertizat