| anonim_4396 a întrebat:

Doar pentru fete!
Va-ti inselat vreodata prietenii, iubitii? Adica sa faci sex cu alti baieti? Din ce motiv?

7 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Nu,chiar nu

| Hpzox a răspuns:

Daca toate fetele is curve, baietii sunt niste idioti ca nu stie sa tina o fata langa eiwinking

| Hpzox a răspuns:

Eu recunosc. Da l-am inselat dar era o relatie la distanta, dar nu am facut sex cu cine l-am inselat doar mam sarutat si am stat cateva saptamani cu el, pentru ca el nu imi mai acorda atentie nu imi raspundea la telefon si nici pe mess nu vorbea cu mine, si normal ca mai sunt fete care fac asa ceva da asta nu inseamna ca sunt curve. Am o vorba. '' Decat sa rada viata de mine mai bine rad eu de ea'' happy

| VladimirPutin a răspuns:

Toate sunt curve

| Foartesecret a răspuns:

De ce crezi ca daca o fata ar face asa ceva ar si recunoaste aicilaughing?

| SweetSmile a răspuns:

Mamica ta e curva!

| SweetSmile a răspuns:

Nu te mai impacienta atat mah baiatule, macar sa ai tu asa ceva ca sa bagiwinking.