| anonim_4396 a întrebat:

Doare la baieti prima data cand faci sex?

18 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Daca eram baiat, cu siguranta iti dadeam toate detaliile despre primul act sexualhee hee

| Parintele a răspuns:

Nu ma ce mama ma-si, de unde ai auzit-o si p-asta? Nu doare.

| gingasull a răspuns:

Normal ca doare, avem fiecare o "senzatie" neplacuta atunci cand se produce cu adevarat decalotarea totala.

| pendula a răspuns:

Cica cum sa te doara laughing inseamna ca sunt eu mutant, pe mine mau durut bilele dar nu in timp ce o faceam ci doar dupa. Dar foarte putin dupa cateva ore a trecut :p

| cocolina a răspuns:

Hm...thinking nu cand faci prima data, dar daca faci cu o virgina si e tare "stramta" cica da:d :d asa am auzit si eu( baieti nu dati cu parul)

| TipulVerde a răspuns:

Bineinteles ca doare, daca te lovesti cu capul de coltul patului, sau daca iti prinzi degetele in usa, sau daca tu esti in emisfera sudica si ea stranuta. "Damn nosebleed!"

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Doare daca nu stii sa o introduci in gaurica.hee hee

Craciun Fericit!
Pa, Pa.

| amantdeokazie a răspuns:

Salut!
Aici sunt pareri impartite si evident, organisme diferite. Astfel, sunt cam 2 cazuri: 1. sa simti ca o durere cand ejaculezi pentru prima data cu adevarat, 2. sa simti durere cand ti se rupe ata. Cum am spus mai sus, sunt organisme diferite, sunt cazuri in care sa nu se rupa ata penisului! Conluzia o tragi tu cel mai bine! Cu stima!

| irina222 a răspuns:

Nu nu cred ca doare.hee hee

| liubuska a răspuns:

Salut, nu are de unde sa doara!))))

| Roberto di Roma a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu doarew la baieti doar la fete asa ca nu-ti fa probleme frate si dai drumu la sex laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doare rau de tot poti sa si mori din asta mai bine renunta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa doara ma laughing rolling on the floor rolling on the floor chiar o sa iti place si nu te-ai mai oprii crede-ma laughing nu te lua dupa toti fraieri care spun ca doare ca aia mor virgini laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut.
am o intrebare.
daca o faci pentru prima data (sunt baiat)...cam cat poti rezista?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de tine

Alte răspunsuri