| pwp a întrebat:

Doare cand o faci prima data?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Durerea este suportabilă. Nu este obligatoriu până la capăt. Se poate opri.
Pa, pa.

12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu stiu cat de mult conteaza durerea pentru tine...conteaza mai mult persoana cu care iti pierzi virginitatea, si tot atat de mult conteaza daca esti pregatita si informata pentru un astfel de pas. Durerea o poti suporta, dar crede-ma! Conteaza cel mai putin...

pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Da. asa se spune.Acum depinde si de organism ca sa stii cat de rau doare.

| Derye a răspuns:

Nu cred, prima data cand am mancat inghetata, nu m'a durut deloc.

| foxi a răspuns:

Extractia? Doare putin! Deflorarea...depinde de clienta!

| clauss a răspuns:

E o durere placuta

| f a răspuns:

Tu care nu stiai ce'i masturbarea te intereseaza dintr'o data asta?:Ostraight face Progresezi rapidraised eyebrows

| imortal a răspuns:

E o durere care ai vrea sa o simti zilnic daca se poate, depinde si de lubrifiere, si de marime, dar nu cred eu ca stai stirba in gura ca te doare cand iti polizeaza maselele la fel cum nu o sa stai virgina din cauza ca te doare cand faci sexwinking

| LittlEAngeL_2780 a răspuns:

Buna. Nu am incercat inca. Insa din cate am auzit doare dar nu foarte tare. In acelasi timp o sa-ti curga si sange [ Cateva picaturi nu o galeata rolling eyes ]. Depinde si de baiatul cu care o faci. Daca acesta te ia usor. Nu vei simti nimic happy

| diamant1808 a răspuns:

Daca combini durerea cu placerea.nu o simti.incearca sa nu te gandesti la asta cand incepi sa o faci.si ia-o usurel.ca daca am spune toti ca doare si ca nu vrem.am muri virginilaughing)
ai grija!>big grin

| alexalex_4604 a răspuns:

De vaginism ai auzit? nu iti mai face griji : nu doare e placut happy d-aia ai tai o fac zilnic happy

| simona_8815 a răspuns:

Doare putin... dar nu'i nimic trecewinking

| DenNy_1786 a răspuns:

Depinde de himen la fete, la baieti nu stiu.