| BamBum_3904 a întrebat:

Doare prima data cand o faci? Si la baiat si la fata?

6 răspunsuri:
| gingasull a răspuns:

Nu-i doare pe baieti delocwinking mai ales daca si-au mai facut ei niste decalotari ale penisuluiwinking. Îi doare doar pe baietii care nu au,, practicat'' decalotarea, deoarece preputul este mai stramt, la fel si ata; de obicei ata devine mai elastica vaorizand decalotarea in timp

| dedesh a răspuns:

La fete, de obicei da. exista si cazuri mai rare in care nu doare.la baieti, sincer nu stiu sa iti zichappy

| zhuzhu a răspuns:

Da doare la amandoi, poate la baiat mai putin dar totusi doare.Si daca baiatu se obisnuieste cu prezervativ dupa aia daca incearca fara il doare chiar daca numai e la inceput.

| ßloήd¡¡ a răspuns:

Da la fata tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e pentru prima oara si la fata, doare la ea, la baiat nu dar uneori poate fi jenat deoarece se excita prea tare.La fata mereu va durea un pic, deoarece...in ea iti introduci, tu nu simti dar ea da pentru ca i se dilata peretii vaginali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, doare la baiat durerea dureaza si o zii sau mai mult.