| yAdrian a întrebat:

Prima data cand faci sex te doare(la baiat ma refer)?

Răspuns Câştigător
| Sfatosul2012 a răspuns:

Nu ar trebui sa te doara. Incepe sa te doara daca nu sunteti lubrifiati cum trebuie. De aceea ia o usor nu pe fast forward cu penetratul sa fie totul lubrifiat. De preferat ar fi un preludiu serios prin care amandoi partenerii se vor lubrifia... succeswinking

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu te mai doare! Aţa ai rupt-o la primele masturbări.

| yAdrian explică (pentru onasis1961):

Nu mi s-a rupt ața big grin

| dracu14 a răspuns (pentru onasis1961):

Cel mult sa se intinda, nu ai cum sa dai in halul ala de sa se rupa ata laughing

| onasis1961 a răspuns (pentru yAdrian):

Vei avea puţine usturimi şi scapi! Oricum nu se compară cu extazul ejaculării!

| Sexualitate a răspuns:

Este posibil, dar nu cert. Dacă doare (iar durerea e considerată a fi minoră) se întâmplă astfel ori pentru că se rupe (integral sau parţial; sau doar se întinde) frenul (adică "aţa"), ori din cauza lubrifierii vaginale insuficiente şi a dilatării vaginale insuficiente.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de ce parte a pu.lii te afli

| MrAlex a răspuns:

Iti garantez ca nu a inteles nimic din ce i-ai spus rolling on the floor

| Sfatosul2012 a răspuns (pentru MrAlex):

Sper sa fi inteles ca i baiat mare... daca nu a inteles ma mai intreaba o data ca nu i bai de asta suntem pe TPU.winking

| Şannel a răspuns:

Da, te doare fix in fund. big grin

| BlueMotion a răspuns:

Ba da, te doare ca ramai gravid! rolling on the floor)))))