| Flory_1127 a întrebat:

Doare rau cand un baiat te dezvirgineaza?

Răspuns Câştigător
| SperanteSpulberate a răspuns:

Poi depinde de la fata la fata de la organism la organims. Sunt fete pe care nu le doare absolut deloc iar alte pe care le doare insuportabil, trebuie sa fi si pregatita, relaxata, fara frica, si daca el are grija de tine [adica te excita ] si face un preludiu mai lung ca sa fi si tu relaxata atunci nu doare si simti mai mult placere!

Good luck! Si sa ai grija sa folosesti prezervativ!

SperanteSpulberate

6 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Depinde de la fata la fata. Pe unele poate sa nu le doara deloc. Important este sa fi pregatita, sa vrei cu adevarat sa o faci, sa lasi teama la o parte, sa te relaxezi si totul va fi ok. Bafta!

| foxi a răspuns:

Nu a murit nimeni din asta! Daca vrei. poti!

| Foca a răspuns:

Buna. Daca te excita bine baoatul, aunci nu o sa ai dureri prea mari, ceva acolo simti,hee hee nu stiu ce ca sunt baiat, dar daca pr tau iti da niste limbute laughing atunci o sa fie totul mai usor happy
Succes.
Ciaohappy

| Optimus7 a răspuns:

Depinde daca are grija de u sau nu. Daca are grija de u doare putin si simti si placere dar daca nu te doare rau de tot.

| iuby a răspuns:

Depinde si de fata dar e foarte important si daca baiatul care te dezvirgineaza are grija cu tine si te penetreza incet incet.si ceva care e foarte important este sa fi tu pregatita! lasa-te purtata de val, inchide ochii si lasa-l pe prietenul tau sa te conduca, ca la un dans happy bafta :*

| Gigel8566 a răspuns:

Vrei sa vezi? treci pe la mine.srry. logik ca doare. iti face p***a piscina cum se zice mai noiwinking