| mariansarivan a întrebat:

cand un baiat se dezvirgineaza ise rupe ceva sau il doare

8 răspunsuri:
| AhileSemiZeu a răspuns:

Se poate rupe ata si sa ii curga sange simtind o mica usturime.

| adyii a răspuns:

Esti baiat sau fata raspunde

| Camelisa a răspuns (pentru adyii):

"ise rupe ceva sau il doare".
Cred ca asta ti.a spus tot! Este cu siguranta un incult/a de vreo 13, 14 ani, obsedat/a de tot ce se intampla.

| mariansarivan explică (pentru Camelisa):

Am 15
1.cred ca t esti inca virgin/a
2. nu sunt obsedat ci intreb pentru ca ma certam cu cineva pe tema asta

| mariansarivan explică (pentru adyii):

Baiat

| Camelisa a răspuns (pentru mariansarivan):

laughing Nu prea cred ca conteaza, nu inteleg de ce te.ai bagat in subiectu asta.Eu doar am spus ce am dedus din postarea ta..adica inculturalaughing

| ftwBurrN a răspuns:

Dezvirginarea din p.d.v. medical se petrece in cazul baietilor in momentul in care ata se rupe, ca si consevinta apare sangerarea si durerea.Majoritatea barbatilor ajung la varste inaintate si au inca ata intacta, de aceea sustin ca dezvirginarea barbatilor nu este insotita de durere.

| dildouljucaus a răspuns:

Tocmai m-am dezvirginat si ce crezi mi s-a rupt de intrebarea ta