| Thisworldisweird a întrebat:

Doresc sa pun o intrebare mai ciudata, cand ma masturbez(Stiu ca e rau) si simt deja ca imi iese sperma dar mai fac cateva secunde pauza si pana la urma tot asa simt ca sperma se duce inapoi jos si intrebarea mea este s-a dus in organism sau inapoi in testicule?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. NU e rău să te masturbezi. E rău doar că nu ești informat deloc despre sexualitate.
2. Sperma NU „se duce înapoi", așa ceva e fizic și organic imposibil. E doar o senzație subiectivă. Ar trebui să mergi până la capăt și să simți orgasmul și să ejaculezi, dacă tot o faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a dus in creier big grin

| gab0ru a răspuns:

Este doar o senzatie care provine din lipsa maturizarii. Pe la 17 ani nu o sa mai fie asa. O sa ejaculezi normal.

| ellebrandusa a răspuns:

Nu e rau ca te masturbezi. Face chiar bine!