| dany3la a întrebat:

Cu ce vedeta va doriti sa va casatoriti?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Sunt casatorit cu o vedeta. Nu e cine stie cit de cunoscuta, dar e vedeta. E vedeta vietii mele, cel putin.happyhappyhappy

26 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ce intrebare imatura...

| AnaisC a răspuns:

Sa ma casatoresc:|
Ca sa ce?
Ca sa intervina monotonia?:|
Nu pot sa aleg intre Jon Bon Jovi si Slash:">
Cu aman2.:))
Stai sa vezi cati de Gaybari o sa fie=))
Keep rockin'!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Dean1996 a răspuns:

Băăăăăăăăăi,Frank Iero e al meu! Să fie clar!

| Dreamy a răspuns:

Cu Taylor Lautner sau Zac Efron

| Biby a răspuns:

Cu Robert Pattinson.laughing love struck

| Ana213 a răspuns:

Cu oana zavoranu, ca sa am de cine sa ma despart si sa fac bani pe la televiziuni

| KingJulien a răspuns:

Salut! eu mas casatori cu justin bieber love struck

| KingJulien a răspuns:

Buna! eu m-as casatori cu justin bieber love struck

| KingJulien a răspuns:

Buna! eu m-as casatori cu justin bieberlove struck

| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Cu justin biber...hahaha...as vrea eu.laughinglaughinglaughinglaughinglaughing(scuze dar daca scriu numele cu litera mare zice ca am folosit prea multe majuscule)

| oanacatalina a răspuns:

Wentworth Miller love struck

| Veverixxu a răspuns:

Cu Jesse Mccartney! E ata de dulec si dragutzj si in caz ca nu imi iese, cred ca, cu Justin Bieber sau chitaristul de la My chemical Romance da e cam batran! ooo grea alegerearolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorAde :*:*
(\__/)
(='.'=)
(")_(")

| PsychSţev a răspuns:

Synyster Gates. love struck Păcat că nu e disponibil. :]

Benji Madden care e singurel. blushing ( şi care trage la piţipoance, deci nu mă bag ).

Dar mai bine nu mă mai căsătoresc. yawn
Pentru că e plictisitor. :]
Şi pentru că oamenii căsătoriţi au copii!

| mejustme444 a răspuns:

Cu ian somerhalder love struck laughing

| YoYoUtZa a răspuns:

Pai, hmm thinking
Greu de ales
Ma gandesc la DiCaprio :X
Bieber
Usher
Ne-Yo
Lil Wayne :X
( si etc.) Dar cel mai mult as vrea cu DiCaprio :X

| AlessiaRebecca a răspuns:

Cristiano Ronaldo =p~

| bYbr0kenn a răspuns:

Eu sunt baiat, as vrea cu Daniela Crudu love struck

| LastChance a răspuns:

Cu Jared Leto. El nu vrea sa se casatoreasca cu mine.

| StarMagda a răspuns:

Nu inteleg.De ce toti care au zis o vedeta au stupid.Nu despre asta este intrebarea? Cu ce vedeta vrem sa ne casatorim? iar noi raspundem, normal, cu nume de vedete sau persoane cunoscute.

Iar acum sa spun si cu cine as vrea eu :)
Eu avand 13 ani aleg pe cineva care imi place foarte mult si care e de varsta cu mine.Prince Jackson. Recunosc ca la inceput mi-a placut pentru ca sunt fan MJ dar mie chiar imi place de el.E un baiat tare frumos si inteligent.Iar vocea lui pare asa matura.Chiar mi-ar placea mult sa ma casatoresc cu el :)) :x

http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/images

Hai,acum vreau stupid;)

| Cronki a răspuns:

Cu Novak Daniela! big grin O cunoaste careva? tongue

| Ra2wY a răspuns:

Cu cineva care sa aiba minte, ca de ex andra maruta, desi e casatorita.

| Insomnii a răspuns:

Desigur ca eu il vreau pe frumosul meu taylor lautner deoarece arata suuuper bine la numai 19 ani (neimpliniti) si e simpatic si dulce. dar desigur ca astea sunt numai vise.

| Alexutza98 a răspuns:

Vdete.raised eyebrows, cred ca visezi laughing

| antilove a răspuns:

Kim Hyun Joong :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata cu ochi frumosi Selena Gomez de exemplu. La orice fata intai ma uit la ochii ei si o "clasific"