| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

Dragi baieti/barbati happy, va place cand o femeie va vorbeste "murdar" in timpul preludiului si sexului? Murdar neinsemnand vulgar, ci expresii gen "te vreau acum", "mai tare", "aici", "doamne, ce tare o ai!" etc.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu-mi place limbajul vulgar deloc, desi nu.

| Hammurabi a răspuns:

Păi "aici" nu cred că zice decât dacă porți ochelari cu dioptrii foarte mari... laughing laughing
Orcărui bărbat îi place să primească reacții la efortul pe care îl depune... laughing dar dacă vorbitul ăsta se simte forțat și fals, efectul va fi contrar.

| Ioanafreeyourmind1995 explică (pentru Hammurabi):

Bineinteles ca trebuie sa sune cat mai "natural" acest vorbit. happy Multumesc de raspuns.

| Lawliet14 a răspuns:

Daca-i natural da.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ultima cred ca as plange de la atata ras. Depinde de baiat/barbat in parte. Degeaba intrebi pe cineva aici. Intreaba daca ii place, pe ala cu care faci sex. De ala sa iti pese daca ii place sau nu, nu daca ne place noua asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| DorelExpertu a răspuns:

Imi place.
Mai ales cand imi spune "jegosule, ce tare o ai, vreau sa ma murdaresti", "bate-ma gunoierule, am fost rea, nu am sortat gunoiul inainte sa-l arunc"