| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, va place sa scoateti sunete in timpul sexului?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Ce scrie nu incalca regulile forumului, deci suspendarea ar fi nejustificata. E democratie atat timp cat nu insultam, jignim, mistocarim, avem voie sa punem ca orice fel de intrebare in afara de instigari la suicid, crime si alte fapte urate. De ce judeci dupa sistemul tau de valori? Fi obiectiv, pentru el si pentru altii intrebarea nu e aiurea.

14 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Da, eu mai scot sincer dar nu prea tare, zic asa "aoleeu da misto eeee, aaaah, si uuuuf la final", na, ca orice om uneori.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Da. Cu o tonalitate excitanta.

| LPCTSTR a răspuns:

Fix oridinea vocalelor... Asta-i buna rolling on the floor

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, respect ordinea vocalelor: aeouiăî

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum de inca nu ti-au suspendat contul? Pui niste intrebari...

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

De ce suspendare? nu jignesc. nu injur. care e problema?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

O întrebare mai buna e cum de a făcut asta sex vreodată.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca prin "sex" se refera la dat laba laughing

| Mosotti a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Foarte bine spus!

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce scrie nu incalca regulile forumului, deci suspendarea ar fi nejustificata. E democratie atat timp cat nu insultam, jignim, mistocarim, avem voie sa punem ca orice fel de intrebare in afara de instigari la suicid, crime si alte fapte urate. De ce judeci dupa sistemul tau de valori? Fi obiectiv, pentru el si pentru altii intrebarea nu e aiurea.

| Bruno92 a răspuns:

Să aibe și melisme

| Bruno92 a răspuns:

Vocalize laughing

| pixeltinker a răspuns:

Rad XD